דיאטת פטל

 בעמוד זה מידע בנושא דיאטת פטל קטון:

1. מידע כללי

2. מידע אודות מחקרים רפואיים

3. הזמנה וקניית כדורי פטל בישראל

4. מידע נוסף על פטל קטון 

מידע כללי

פירות יער תמיד נחשבו כבעלי תכונות המיטיבות עם האדם וכמסייעות לבריאותו ולמערכות גופו. המילה האחרונה בארה"ב, ומכאן שגם ברחבי העולם, בתחום כדורי הרזיה והעזרים הדיאטטיים היא, ללא ספק, כדורי הרזיה מרכיבים ארומאטיים של פרי הפטל (Raspberry Ketones).

פרי הפטל מכיל מרכיב מסוים, הקרוי בעברית "קטון", והוא נחשב לאחד מהיקרים ביותר להפקה שברכיבים הטבעיים הקיימים בטבע, רק לשם ההדגמה, מקילו אחד של פטל אפשר להפיק רק עד ארבעה מיליגרם של הרכיב הארומאטי הזה!!

מחקרים אמפיריים וקליניים, שנעשו על עכברי מעבדה, הוכיחו כי נתינת "קטונים" במינונים יחסית גבוהים לצריכת המזון שלהם (כ-2% מכלל המזון שניתן להם), מונעת הצטברות שומנים בגופם ומכאן הסיקו החוקרים כי מינון גבוה של הרכיב הזה מאפשר את שינוי המערכת המטבולית ואת האצת שריפת השומנים. בנוסף לגילוי זה, גילו החוקרים גם כי העכברים שהיו חלק מהניסוי גם היו חסינים, יחסית, מתופעות לוואי אחרות הקשורות להצטברות השומן ואחסונו בגוף.

ענף הדיאטות, המשווע כל הזמן למוצרים טבעיים חדשים ואפקטיביים, שמח לאמץ את הגילויים הללו ופותחו כדורים לדיאטה בשיטת דיאטת פטל המכילים 300 מ"ג של רכיב הקטון בכל כדור. ההבטחה הרפואית היא כי מדובר על כדורים טבעיים ובטוחים לחלוטין לשימוש אשר לא מסבים שום תופעות לוואי, מלבד אלו הרצויות לנו, משמע הרזיה משמעותית בפרק זמן קצר יחסית.

מחקרים רפואים בנושא דיאטת פטל

 הקטונים הם הפרי של הפטל, והם נחקרו רבות במחקרים רפואיים שונים, המחקרים בוצעו על עכברי מעבדה והעלו מסקנות מעניינות – צריכת מינון מוגבר של הקטונים של הפטל גורם לשריפת השומנים בדם וכפועל יוצא מכך מניעת הצטברות שומן, האצה של קצב חילוף החומרים בגוף ומניעת הופעת טריגליצרידים בדם.

הממצאים של המחקר הראו כי צריכת הקטונים של הפטל יעילים ומסייעים לתהליכי הרזיה ומסוגלים לגרום לירידה במשקל ע"י שימוש נכון ומותאם. בנוסף לממצאים אלו מסתבר שעלי הפטל מכילים ויטמינים רבים ומגוונים אשר תורמים לבריאות ומהם מיוצרים חליטות, כמוסות, מיצוי ותוספי תזונה היעילים בעיקר לנשים הרות אשר מעוניינות לזרז את לידתן.

בהתבסס על חדשים מחקרים אלו פרצו לשוק דיאטות כדורי הפטל קטון אותם החלו לשווק בארה"ב, בהצלחה גדולה, ועכשיו הם עושים עליה גם לישראל. רבים מן האנשים אשר ניסו את המוצר דיווחו כי התוצאות טובות וניתן לראותן כבר לאחר מספר ימים.

חשוב לציין שכדורי הפטל טבעיים לחלוטין, ואינם מכילים שום חומר כימי כזה או אחר, הם נמכרים כמוצר טבעי הנמכר תחת תוסף תזונה, ונחשבים לבטוחים לשימוש ואינם גורמים לתופעות לוואי כלשהן. השפעתם הישירה היא על מערכת חילוף החומרים בגוף ועל שריפת השומנים וכך מסייעים לתהליכי ההרזיה.

קניית כדורי פטל בישראל


כדורי הפטל הינם כדורי הרזיה המכילים ריכוז גבוה של פטל קיטון אשר נמצא בידי חוקרים כמונעים הצטברות שומן, מאיץ חילוף חומרים ותורם להרזיה מהירה ותהליך דיאטה. השימוש בכדורי פטל קיטון הינו בטוח לחלוטין כיוון שמדובר במוצר טבעי ללא חומרים כימיים. לאחרונה החלו חברות למכור דיאטות פטל בקופונים במחירים נמוכים ומיוצרים בישראל. יחד עם זאת, שימו לב שדיאטת הפטל הנמכרת בקופונים אינם מכילים פטל קטון אלא אבקת פטל גרוסה אשר אין לה השפעה הרזיה. בישראל שיווק המוצר המקורי נעשה ע"י חברת דיאט-פארם בלבד ואנו מזהירים אתכם מזיופים ומקניית הכדורים באתרים בארץ ובחו"ל אשר מהווים סיכון בריאותי שכן הרשת מלאה באתרים המוכרים כדורים המכילים חומרים אסורים לשימוש או חומרים שאינם אפקטיביים להרזיה על מנת להוזיל עלויות יצור, ראו הוזהרתם!! יש לרכוש רק מוצר שאתם מכירים או רק מחברה או בית מרקחת מוכרים. בישראל לא ניתן למצוא את המוצר בבתי המרקחת עדיין, ואנו  ממליצים לרכוש את המוצר מרשת דיאט-פארם אשר משווקת את המוצר בישראל.
>> לרכישת המוצר לחצו כאן

 

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.5/5 (788 votes cast)
דיאטת פטל, ציון גולשים ממוצע 4.5 מתוך 5 מבוסס על 788 הצבעות