כדורי הודיה

כדורי ההודיה הם הטרנד החדש בעולם הדיאטות. הם התפרסמו ונכנסו לתודעה בעקבות כתבה שהתפרסמה בתכנית הטלויזיה המוכרת BBC news.

כדורי ההודיה מיוצרים מרכיבים טבעיים בלבד שהעיקרי והחשוב מביניהם הינו קקטוס ההודיה הגדל בדרום אפריקה במדבר הקלהרי. זהו צמח בשרני הידוע בתכונותיו הגורמות לדיכוי התיאבון.

הכדורים עדיין לא אושרו על ידי משרד הבריאות הישראלי אך יש להם תקן CgMp  והם נמכרים בארץ ובעולם בכמויות אדירות.

כדורי ההודיה מכילים חומר פעיל הנקרא P57 האחראי על הורמון הרעב וגורם להפחתת צריכת הקלוריות היומית.   הם מדכאים תיאבון ומעניקים תחושת שובע, מגבירים את חילוף החומרים בגוף ומגבירים את הערנות.

החומר הפעיל בכדורי ההודיה, ה – P57, משפיע ישירות על בלוטת היפותלמוס במח, הבלוטת האחראית על תחושת השובע.

אופן השימוש:

את כדורי ההודיה מומלץ לצרוך עם השימוש בכדורי ההודיה עם ארוחת הבוקר, כאשר בשבוע הראשון מומלץ לצרוך אותם מידי יומיים ולאחר שבוע של הסתגלות מומלץ להעלות את המינון לכדור אחד ביום, עם ארוחת הבוקר.

השימוש בכדורי ההודיה יגרמו לדיכוי התיאבון ולתחושה של שובע, כמו כן הם מאיצים את שריפת השומנים בגוף ומונעים את היספגות השומן בגוף. לאחר תקופה ארוכה שמשתמשם בתכשיר יתכן והאפקט ירד ותורגש הפחתה תחושת השובע ובדיכוי התיאבון, זאת בשל הסתגלות הגוף לתכשיר. בד"כ זה קורה לאחר שימוש של 3 חודשים. כדי לחוש שוב את הרגשת השובע ואת דיכוי התיאבון מומלץ להפסיק את הטיפול בכדורים ולחזור להשתמש בהם לאחר שבוע וחצי – שבועיים.

את התכשיר ניתן להשיג גם בצורת מדבקות הרזיה, כאשר המדבקות מכילות את אותם המרכיבים אך הן מגיעות בשילוב של התה הירוק המסייע ומזרז את חילוף החומרים בגוף.

את מדבקות ההודיה יש להדביק על אזורים שונים בגוף כאשר יש להחליף מדבקה כל 24 שעות ולהדביקה באזור שונה בגוף.

למי אסור להשתמש בכדורי (מדבקות) ההודיה

לפני שימוש בכל אחד מן התרופות או התכשירים הקיימים בשוק התרופות או בשוק הדיאטה מומלץ להתייעץ עם רופא. כמו כן ידוע כי השימוש לא מומלץ ואף אסור לאנשים הנוטלים תרופות עם מרשם, לאנשים הסובלים מיתר לחץ דם, למי שעבר ארוע לבבי או מוחי, נשים הרות או מניקות.

האם יש לתכשיר תופעות לוואי

לא אובחנו כל תופעות לוואי לתכשיר, כל המטופלים שהשתמשו בכדורים או במדבקות העידו כי לא הופיעו תופעות לוואי כלשהן גם לא שלשול או עצירות.

כדורי הודיה מקוריים

קיימים בשוק חיקויים וזיופים של כדורי ההודיה. כדי להבחין כי הכדורים אינם מזויפים יש לבדוק שהכדורים בצבע ירוק ועליהם הטבעה (הצללה בצבע לבן מטושטש) של האות P באנגלית. בתוך הכדורים ניתן להבחין בנוזל שמנוני.
לא מומלץ להשתמש בכדורים שהגיעו בתפזורת שלא ניתן לדעת מהיכן הגיעו.

כדורי ההודיה משווקים ברחבי העולם וגם בישראל, הם מגיעים ישירות מארה"ב. ניתן להבחין בשני סוגי אריזות. האריזה שעליה כתוב בשפה האנגלית מגיעה מארה"ב ומשווקת באמריקה. השנייה – עליה כתוב במספר שפות משווקת ברחבי אירופה.

הסיבה לכך היא כי ישנם מספר משווקים ומפיצים המייבאים את הכדורים והמדבקות מאמריקה ומאירופה. שתי האריזות מכילות את אותו התכשיר.

המחירים של כדורי ההודיה נעים בין 280 ₪ ל – 350 ₪ לחפיסה שמספיקה לחודש ימים. מומלץ גם לנסות ולקרוא על כדורי דיאטת פטל קטון

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.5/5 (753 votes cast)
כדורי הודיה, ציון גולשים ממוצע 4.5 מתוך 5 מבוסס על 753 הצבעות